Апаратне омолодження від Skin Solution

Skin Solution – це безін’єкційна мікродермабразія та біоревіталізація, що не потребує реабілітації.

Мікродермабразія Skin Solution – це рівномірне і м’яке відлущування від 3-х до 5-ти рогових шарів шкіри (комедони, зморшки, шорсткості), не допускаючи травмування самої шкіри. Одноразові аплікатори – запорука гігієни та безпеки. Дуже ефективна процедура дозволяє шкірі звільнитися від старих клітин, стати більш рівномірною і молодою, позбутися пігментних плям, зменшити зморшки і вирівняти колір обличчя.

Нове покоління безін’єкційної біоревіталізації шкіри не травмує шкіру, створює у шкірі найдрібніші мікроканали для максимального проникнення сироватки гіалуронової кислоти. Одноразові аплікатори – гарантія безпеки та гігієни.

  * Сироватки, створені з урахуванням сучасних нано – технологій, гипоаллергенны, містять консервантів. У складі сироваток міститься 1,5% гіалуронової кислоти масою 78 кДа, що сприяє проникненню до базального шару і має здатність накопичуватися в дермі та зв’язувати воду (в ін’єкціях від 1.5 до 2% гіалурунової кислоти).

Апарат дозволяє також виконувати сепарацію, тобто «проробляти» область кожної окремої зморшки, покращуючи в її області мікроциркуляцію та синтез колагену, за рахунок чого можна без ін’єкцій домогтися стійкого результату зменшення глибини зморшок. Відновлює функції шкіри у глибині кожної зони. Це гідна альтернатива ін’єкціям та мезотерапії.

Для покращення ефекту біоревіталізації пропонуються спеціальні гелеві маски на основі стабілізованої 3% гіалуронової кислоти – найпотужніший ліфтинговий та зволожуючий ефеект.

Skin Solution пропонує унікальну VIB маску (апаратна маска) – яка викликає вібрацію клітин епідермісу та дерми, сприяє проникненню діючих речовин, допомагає боротися з куперозом та забезпечує якісний лімфодренаж особи (позбавляє набряку і допомагає шкірі бути в тонусі).

ОСТАННІ РОБОТИ НАШИХ МАЙСТРІВ

Підписуйтесь на наш Instagram щоб дізнаватися останні новини першими

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності