New! Фірмовий догляд Sothys "Detox Energie"

Detox Energie – це комплексна програма професійного догляду за шкірою, яка допоможе повернути їй первозданну чистоту та енергію. Нова лінія від Sothys підвищує стійкість Вашої шкіри до впливу навколишнього середовища та агресивних факторів, що сприяють забрудненню, інтоксикації та, як наслідок, в’яненню.

Забруднення – це один з найнегативніших впливів навколишнього середовища, яке зачіпає нас незалежно від місця проживання (у місті або за його межами) і може розглядатися як фактор, що посилює передчасне старіння шкіри на різних рівнях: біологічному та клітинному.

Фахівці Sothys, спираючись на передові дослідження тривалістю більше 4 років, представили глобальне рішення для детоксикації шкіри та підтримки енергії – унікальне тріо активних компонентів:  органічний екстракт плодів бузини (FR 18 53898) – активна речовина з комплексною захисною дією проти забруднень  екстракт кореня елеутерококу  з енергонасичувальною дією, що активує міжклітинну енергію та  біоміметичні пептиди , що стимулюють детоксикацію на клітинному рівні.

Інтенсивний догляд, що складається з 6 етапів, тривалістю 1 годину 30 хвилин поверне Вашій шкірі свіжість, заповнить запаси енергії та додасть сяйва!

Подаруйте своїй шкірі нове дихання!

Шкіра завжди була індикатором віку і чим менше її доглядати, тим швидше вона в’яне, а з нею і весь організм. Але догляд має бути правильним, адже у кожної людини індивідуальні особливості, що ефективно для однієї, може зашкодити іншій. Правда є такі засоби, які підходять практично всім, забезпечуючи при цьому високий ефект як комплексна програма з професійного догляду sothys.

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ОЧИЩУЄ, ОМОЛОДЖУЄ ТА ЗАХИЩАЄ ШКІРНИЙ ПОКРИВ

Сьогодні чимало косметологічних процедур, що допомагають омолодити та оздоровити шкіру, але програма sothys київ – це унікальна методика, спрямована не лише на усунення видимих ​​проблем, а й допомагає поставити потужний бар’єр для негативного впливу багатьох факторів, насамперед навколишнього середовища. Складається з шести етапів, вона допоможе повернути шкірі здоров’я, еластичність, привабливість і скинути кілька років.

ДЕТОКСИКАЦІЯ – ПЕРШИЙ КРОК ДО ОЧИЩЕННЯ ТА ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ ДЕРМИ

Щодня шкіра піддається впливу різних факторів, які провокують її забруднення і йдеться не про той бруд, який можна змити в душі – вона проникає в структуру, впливаючи на зовнішній вигляд і стан в цілому. Тому, вибираючи sothys київ центр, можна бути впевненим, що фахівці не просто наведуть зовнішній лиск, вони усунуть причину в’янення, провівши детоксикацію.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПРОГРАМИ SOTHYS

Одна з головних переваг засобу полягає в його універсальності, адже підходить для всіх типів шкіри. Крем має ніжну гелеву текстуру і квітково-мускусний аромат. Активні компоненти проникають всередину, виводять токсини та інші шкідливі речовини, зверху ж утворюється ультратонка плівка, що захищає епідерміс від високих температур, сонячного світла, хімічних сполук та ін.

Крім бузини, елеутерококу та пептидів, у цьому міститься гіалуронова кислота, яка сьогодні виступає головним джерелом молодості. Вона стимулює синтез колагену, який у свою чергу розгладжує шкіру, робить її більш пружною та омолоджує. Регулярні процедури змусять забути про в’янення шкіри та втрату її привабливості.

ОСТАННІ РОБОТИ НАШИХ МАЙСТРІВ

Підписуйтесь на наш Instagram щоб дізнаватися останні новини першими

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності